21 грудня 2019 року №64 "Про матеріальне стимулювання"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

21 грудня 2019 року                              №64

Про матеріальне стимулювання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 №859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств", додаткової угоди №1 від 03 липня 2019 року до контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради від 12.05.2016, розглянувши лист комунального некомерційного підприємства "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради від 20.12.2019 №2089:
1.Преміювати головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради Піддубного Василя Йосиповича за результатами роботи за 2019 рік в розмірі посадового окладу за рахунок економії фонду оплати праці.
2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                     підпис                                Ю. Гуменюк

Анонси подій

Випадкове зображення

10.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.