14 листопада 2019 року №54 "Про скликання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

14 листопада 2019 року                                             №54

Про скликання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись частиною 4 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням районної ради від 21 грудня 2018 року №570 "Про план роботи Березнівської районної ради на 2019 рік":

1. Скликати двадцять шосту сесію районної ради сьомого скликання з  02 грудня 2019 року, на розгляд якої винести перелік питань, що додається.
2. Провести пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання 06 грудня 2019 року об 11 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6).
3. Виконавчому апарату районної ради:
3.1. Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій районної ради, президії районної ради та пленарного засідання сесії районної ради.
3.2. Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.
3.3. На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради, обраних від Березнівського району, виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, сільських, селищного, міського голів, представників Березнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури та Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Рівненській області, керівників окремих підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств, організацій,  представників засобів масової інформації.
4. Повідомлення про проведення пленарного засідання двадцять шостої сесії районної ради опублікувати в газеті "Надслучанський вісник" та оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.
5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                       підпис                       Ю. Гуменюк

до розпорядження голови
Березнівської районної ради
14 листопада 2019 року №54

Перелік питань, які планується винести на розгляд пленарного засідання двадцять шостої сесії Березнівської районної ради сьомого скликання

1.Про стан справ у галузі житлово-комунального господарства та інфраструктури Березнівського району.
2.Про зміни до Комплексної програми енергоефективності Березнівського району на 2018-2025 роки.
3.Про стан справ у сфері фізичної культури та спорту Березнівського району.
4.Про забезпечення протидії корупції у Березнівському районі.
5.Про деякі питання фінансування об’єктів будівництва, ремонту, реконструкції з районного бюджету.
6.Про Програму розвитку освіти Березнівського району на 2019-2021 роки.
7.Про стан організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Березнівського району у 2019 році.
8.Про передачу шкільного автобуса.
9.Про Програму підтримки комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Березне" Березнівської районної ради на 2020 рік.
10.Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
11.Про структуру та чисельність виконавчого апарату Березнівської районної ради.
12.Про затвердження списку присяжних Березнівського районного суду Рівненської області.
13.Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
14.Про підтримку звернення депутатів Рівненської районної ради.
15.Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Яцьковичі Яцьковицької сільської ради Березнівського району Рівненської області.
16.Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради на 2020 рік.
17.Про надання дозволу на списання з балансу комунального некомерційного підприємства "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради рентгенапарату.
18.Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства "Березнівська районна стоматологічна поліклініка" Березнівської районної ради на ІV квартал 2019 року.
19.Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради на ІV квартал 2019 року.
20.Про передачу майна комунальному некомерційному підприємству "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради.
21.Про реорганізацію комунального закладу охорони здоров’я "Соснівська районна лікарня" Березнівської районної ради.
22.Про внесення змін до Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району.
23.Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району нерухомого майна.
24.Про закріплення на праві оперативного управління приміщення за комунальною установою "Балашівський інклюзивно-ресурсний центр" Березнівської районної ради Рівненської області.
25.Про зміни до Переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 09 серпня 2019 року №675.
26.Про звільнення від сплати до районного бюджету орендної плати.
27.Про звільнення від сплати до районного бюджету орендної плати.
28.Про погодження передачі частини майна у безоплатне тимчасове користування.
29.Про надання дозволу на розміщення перевізного кіоску з буфетною продукцією.
30.Про надання статусу службового житла.
31.Про депутатські запити.
32.Різне.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради    підпис    Б.Дроженець