07 жовтня 2019 року №48 "Про скликання двадцять п'ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

07 жовтня 2019 року                                                  №48

Відповідно до статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання:

1. Скликати двадцять п'яту позачергову сесію районної ради сьомого скликання з 09 жовтня 2019 року, на розгляд якої винести перелік питань, що додається.
2. Провести пленарне засідання двадцять п'ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 09 жовтня 2019 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6).
3. Виконавчому апарату районної ради:
3.1. Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідання  постійної комісії районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності, пленарного засідання сесії районної ради.
3.2. Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради.
3.3. На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради, обраних від Березнівського району, виконуючого обов'язки голови Березнівської районної державної адміністрації, військового комісара Березнівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представника Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Рівненській області, представників засобів масової інформації.
4. Повідомлення про скликання позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                  підпис                             Ю. Гуменюк

до розпорядження голови
Березнівської районної ради
07 жовтня 2019 року №48

Перелік питань, які планується винести на розгляд
пленарного засідання двадцять п'ятої позачергової сесії
Березнівської районної ради сьомого скликання

1.Про звернення депутатів Березнівської районної ради до Президента України щодо недопущення реалізації так званої "формули Штайнмаєра", яка є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України у російсько-українській війні.
2.Про депутатські запити.
3.Різне.