01 серпня 2019 року №39 "Про внесення змін в розпорядження голови районної ради від 25 березня 2019 року №15"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

01 серпня 2019 року                                        №39

Відповідно до статті 56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та  у зв’язку із кадровими змінами:

внести до розпорядження голови районної ради від 25 березня 2019 року №15 "Про Березнівську гімназію Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича" таку зміну:
абзац 3 викласти в наступній редакції:
"Голова комісії:
Ничипорук Віталій Михайлович    – голова постійної комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності".

Голова ради                         підпис                           Ю. Гуменюк

Анонси подій

Випадкове зображення

19.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.