12 вересня 2019 року №46 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

12 вересня 2019 року                                    №46

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у діяльність Березнівської районної дирекції кіновідеомережі та з нагоди Дня українського кіно:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

СЕЛЯХ Ларису Василівну, головного бухгалтера Березнівської районної дирекції кіновідеомережі;

ПАСТУШКА Володимира Михайловича, директора Березнівської районної дирекції кіновідеомережі 1994-2018 років.

Голова ради                            підпис                           Ю. Гуменюк