29 серпня 2019 року №44 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

БЕРЕЗНІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

29 серпня 2019  року                                                          №44

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня знань:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування:

ЛЕВЧЕНКО Світлану Михайлівну, завідувача гуртожитку;

МАРКІВ Галину Григорівну, викладача обліково-економічних дисциплін;

МИСЬКА Миколу Денисовича, викладача фізичного виховання.

Голова ради                             підпис                                 Ю. Гуменюк