23 серпня 2019 року №42 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

БЕРЕЗНІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

23 серпня 2019 року                                                  №42

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, вагомі трудові здобутки, активну громадську позицію та з нагоди 28-ї річниці незалежності України:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

БОНДАР Олену Миколаївну, реєстратора медичного архіву комунального некомерційного підприємства "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради;

ДРАЧУК Тетяну Сергіївну, провідного архівіста Трудового архіву Березнівського району;

КОВАЛЬЧУКА Олега Івановича, заступника головного лікаря з адміністративно-господарчої частини комунального некомерційного підприємства "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради.

Голова ради                                підпис                         Ю. Гуменюк

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.