12 серпня 2019 року №40 "Про звільнення Мудрого С.П."

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

12 серпня 2019 року                                       №40

Про звільнення Мудрого С.П.

Відповідно до Кодексу законів про працю України,  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 23 лютого 2018 року № 444"Пропорядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району", враховуючи заяву Мудрого Сергія Петровича від 09 серпня 2019 року:

1.Звільнити 12 серпня 2019 року Мудрого Сергія Петровича з посади головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Соснівська районна лікарня" Березнівської районної ради за угодою сторін, пункт 2 статті 36 Кодексу законів про працю України.

2.Виконання обов’язків головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я "Соснівська районна лікарня" Березнівської районної ради покласти на Гуменюк Марію Романівну, завідувача терапевтичного відділення комунального закладу охорони здоров'я "Соснівська районна лікарня" Березнівської районної ради.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  ради                  підпис                      Ю. Гуменюк

Анонси подій

Випадкове зображення

2.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.