18 червня 2019 року №30 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

18 червня 2019 року                                    №30

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди професійного свята - Дня дільничного офіцера поліції:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області:

ГУРИНЧУКА Едуарда Миколайовича, дільничного офіцера поліції, лейтенанта поліції;

КОЛОМЕЙЧУКА Андрія Анатолійовича, дільничного офіцера поліції, лейтенанта поліції;

СЕМЕНОВИЧА Богдана Миколайовича, дільничного офіцера поліції, старшого лейтенанта поліції.

Голова ради                 підпис                             Ю. Гуменюк

Анонси подій

Випадкове зображення

10.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.