14 червня 2019 року №29 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

14 червня 2019 року                                №29

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За вагомий внесок у економічний і соціальний розвиток міста, активну життєву позицію та з нагоди Дня міста Березне:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

ГОВ’ЯДОВСЬКОГО Юрія Леонідовича, інспектора з благоустрою Березнівської міської ради, депутата Березнівської міської ради;

КОТИКА Ігоря Ростиславовича, депутата Березнівської міської ради;

МАКСИМУК Інну Іванівну, завідувачку дошкільним навчальним закладом ясла-садок №1 «Ромашка» комбінованого типу м. Березне Березнівської міської ради Березнівського району Рівненської області;

МИРОНЕЦЬ Тетяну Володимирівну, депутата Березнівської міської ради;

СОБЧУКА Валерія Вікторовича, директора комунального підприємства «Андріївське» Березнівської міської ради.

Голова ради                 підпис                             Ю. Гуменюк

Анонси подій

Випадкове зображення

5.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.