23 травня 2019 року №23 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

23 травня 2019 року                                            №23

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у діяльність комунального підприємства "Березнівська друкарня" Березнівської районної ради та з нагоди  професійного свята – Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження:

Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради ОКОЛОВИЧ Інну Анатоліївну, головного бухгалтера комунального підприємства "Березнівська друкарня" Березнівської районної ради.

Голова ради                          підпис                               Ю. Гуменюк

Анонси подій

Випадкове зображення

26.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.