26 грудня 2018 року №90 "Про проведення конкурсу на посаду директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича"

БЕРЕЗНІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ26 грудня 2018 року                                  №90

Про проведення конкурсу на посаду директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району, затвердженого рішенням районної ради від 26.10.2018 №525, враховуючи рішення районної ради від 07.12.2018 №564 "Про обрання представників Березнівської районної ради до складу конкурсної комісії з відбору керівників закладів загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району", протокол №2 зборів громадської організації "Асоціація керівників закладів освіти Березнівського району" від 05.12.2018, протокол №2 загальних зборів трудового колективу Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича від 16.11.2018, протокол №1 загальних зборів членів громадської організації "Об’єднання батьків учнів Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича" від 23.11.2018:

1.Провести конкурс на посаду директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича.
2.Затвердити персональний склад конкурсної комісії:
2.1.представники засновника:
– Банацький Роман Павлович;
– Бондар Олександр Кирилович;
– Мотруніч Ігор Іванович.
2.2.представники трудового колективу Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича:
– Тонконоженко Олена Ярославівна;
– Мотруніч Тетяна Володимирівна;
– Петренко Алла Іванівна.
2.3.представники громадської організації "Об’єднання батьків учнів Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича" :
– Пастушок Віктор Валентинович;
– Савчук Оксана Василівна;
– Сульжик Людмила Яківна.
2.4.представники громадської організації "Асоціація керівників закладів освіти Березнівського району":
– Довгалюк Юрій Якович;
– Минюк Сергій Васильович;
– Титар Михайло Ількович.
3.Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу на посаду директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича у встановленому порядку.
4.Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на веб-сайті районної ради та веб-сайті Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича, згідно з додатком.
5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 
 
 Голова ради                                підпис                                 В. ФедасДодаток
до розпорядження голови
районної ради
26.12.2018 №90


Оголошення
про проведення конкурсу на посаду директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:
Березнівська гімназія Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича (м.Березне, вул.Чорновола, 2).

Найменування посади: директор.

Умови оплати праці:
посадовий оклад, розмір якого встановлюється штатним розписом і визначається згідно з діючим законодавством, надбавки, доплати, щорічна винагорода та премії, які встановлюються відповідно до чинного законодавства у межах фонду оплати праці органом галузевого управління,  за погодженням голови районної ради.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти:
керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:
–      заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
–      автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
–      копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
–      копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
–      копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
–      довідку про відсутність судимості;
–      мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Місце та строк подання документів:
Документи приймаються з 27 грудня 2018 року по 16 січня  2019 року включно за адресою: 34600, Рівненська обл., Березнівський район, м.Березне, вул. Київська, 6, з 08.00 год до 17.15 год  (у п’ятницю до 16.00 год), обідня перерва з 13.00 год до 14.00 год. Особа, яка приймає документи: Люшин Людмила Петрівна – начальник відділу з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, тел. 5-33-90.

Конкурсний відбір складається з таких стадій:
-     подання документів учасниками конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти;
-     перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
-     допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
-     ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;
-     відбір кандидатів на посаду керівника закладу освіти;
-     визначення переможця конкурсу;
-     оприлюднення результатів конкурсу;
-     надання конкурсною комісією Березнівській районній раді відповідного протоколу щодо визначення переможця конкурсу протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу;
-     призначення Березнівською районною радою переможця конкурсу на посаду директора закладу та укладання з ним строкового трудового договору (контракту).

Дата, місце проведення конкурсного відбору:
За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:
Люшин Людмила Петрівна, тел. 5-33-90, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

 

 

Авторські права 2021 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.