09 жовтня 2018 року №71 "Про виконання обов’язків директора комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Березнівської районної ради"

БЕРЕЗНІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

09 жовтня 2018 року                                                                    №71

Керуючись  Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктом 6.2 Порядку управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району (із змінами), затвердженого рішенням районної ради від 23 лютого 2018 року №444, враховуючи заяву Томіліної Н.О. від 02 жовтня 2018 року:

1.Виконання обов’язків директора комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Березнівської районної ради покласти на заступника директора комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Березнівської районної ради Губко Валентину Іванівну з 16 жовтня 2018 року по 19 жовтня 2018 року на період відпустки завідувача відділенням соціальної допомоги дома Томіліної Надії Олексіївни.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  ради                           підпис              В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.