17 жовтня 2018 року №72 "Про проведення виїзного Дня депутата районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

17 жовтня 2018 року                                    №72

Про проведення виїзного Дня депутата районної ради

Відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №404 "Про Програму фінансової підтримки депутатської діяльності на 2018 рік", з метою  контролю за ефективністю використання коштів районного бюджету, утримання об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району:

1.Провести 19 жовтня 2018 року виїзний День депутата районної ради (далі-День депутата).

2.Затвердити план проведення Дня депутата, що додається.

3.Виконавчому апарату районної ради:
3.1.Довести до відома депутатів дату проведення Дня депутата.
3.2.Запросити на День депутата голову райдержадміністрації та його заступників, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

4.Відповідно до Програми фінансової підтримки депутатської діяльності на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №404, фінансово-господарському відділу вирішити питання транспортного забезпечення та харчування учасників заходу відповідно до пункту 2 цього рішення.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                      підпис              В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.