01 жовтня 2018 року №68 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

01 жовтня 2018 року                              №68

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи Березнівського району та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради ГУРИН Вікторію Пилипівну, завідуючу організаційно-методичним відділом Березнівської центральної районної бібліотеки комунального закладу "Березнівська централізована система публічно-шкільних бібліотек" Березнівської районної ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                  підпис                     В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.