26 вересня 2018 року №67 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

26 вересня 2018 року                                                         №67

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради від 23 лютого 2018 року №413 "Про Програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення району на 2018 рік", Положення про порядок та умови надання одноразової грошової допомоги в редакції від 26.05.2017 та протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги №9 від 26 вересня 2018 року:

1.Надати одноразову грошову допомогу наступним  жителям району:
Коваль Галині Федорівні, жительці села Яцьковичі, для лікування дитини, в розмірі 1100 гривень;
Ковтун Наталії Ярославівні, жительці міста Березне, для лікування дитини, в розмірі 1500 гривень;
Ярмольчук Тетяні Іванівні, жительці села Яцьковичі, для лікування брата, в розмірі 1000 гривень.

2.Кошти в сумі 3600 (три тисячі шістсот) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по функції "Інші видатки на соціальний захист населення".

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                    підпис                       В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.