02 липня 2018 року №47 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

02 липня 2018 року                                                  №47

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди Дня Національної поліції України:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області:
БОЙЧУРУ Володимира Юрійовича, інспектора сектору реагування патрульної поліції №4, лейтенанта поліції;
БОЙЧУРУ Олександра Анатолійовича, інспектора сектору реагування патрульної поліції №2, старшого лейтенанта поліції;
МКРТЧЯН Вероніку Гагиківну, інспектора сектору реагування патрульної поліції №4, лейтенанта поліції;
ТАРАСЕНКА Федора Андрійовича, помічника чергового сектору реагування патрульної поліції №4, старшого сержанта поліції;
ШТЕМПЕЛЯ Віталія Юрійовича, слідчого слідчого відділення, молодшого лейтенанта поліції.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                       підпис                В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.