20 червня 2018 року №45 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

20 червня 2018 року                                       №45

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у зміцнення державності та з нагоди Дня державної служби:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:
ДЕХТЯРА Олександра Дорофійовича, начальника відділу культури і туризму Березнівської районної державної адміністрації;
ТИХОНЧУК Ольгу Володимирівну, головного спеціаліста відділу з питань організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Березнівської районної державної адміністрації;
ХИЛЬЧУКА Петра Івановича, головного спеціаліста відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації.

2.Рекомендувати голові Березнівської районної державної адміністрації розглянути питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова ради                      підпис                       В. Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

2.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.