12 червня 2018 року №43 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

БЕРЕЗНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

12 червня 2018 року                                                          №43

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров'я району та з нагоди Дня медичного працівника:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

ГАБОРЦЯ Івана Юрійовича, головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради;

КРАВЧУК Раїсу Володимирівну, завідувача-сімейного лікаря Зірненської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини комунального некомерційного підприємства "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                             підпис                                     В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.