12 червня 2018 року №43 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

БЕРЕЗНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

12 червня 2018 року                                                          №43

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров'я району та з нагоди Дня медичного працівника:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

ГАБОРЦЯ Івана Юрійовича, головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради;

КРАВЧУК Раїсу Володимирівну, завідувача-сімейного лікаря Зірненської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини комунального некомерційного підприємства "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                             підпис                                     В. Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

7.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.