04 червня 2018 року №38 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

04 червня 2018 року                                             №38

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Березнівщини та з нагоди Дня журналіста:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

ГАЙДУК Наталію Олександрівну, кореспондента комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Березне» Березнівської районної ради;

МОМОТЮКА Назарія Степановича, позаштатного кореспондента комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Березне» Березнівської районної ради;

ХОМЕНЮК Яну Миколаївну, позаштатного кореспондента комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Березне» Березнівської районної ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради             підпис              В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.