04 червня 2018 року №38 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

04 червня 2018 року                                             №38

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Березнівщини та з нагоди Дня журналіста:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

ГАЙДУК Наталію Олександрівну, кореспондента комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Березне» Березнівської районної ради;

МОМОТЮКА Назарія Степановича, позаштатного кореспондента комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Березне» Березнівської районної ради;

ХОМЕНЮК Яну Миколаївну, позаштатного кореспондента комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Березне» Березнівської районної ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради             підпис              В. Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

16.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.