01 червня 2018 року №37 "Про скликання вісімнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

01 червня 2018 року                                  №37

Про скликання вісімнадцятої  позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Враховуючи лист районної державної адміністрації від 31 травня 2018 №01/10-404/18, відповідно до частини 7 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання:

1.Скликати вісімнадцяту позачергову сесію районної ради сьомого скликання з 06 червня 2018 року, на розгляд якої винести перелік питань, що додається.

2.Провести пленарне засідання вісімнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 08 червня 2018 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6).

3.Виконавчому апарату районної ради:
3.1.Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій, президії та пленарного засідання сесії районної ради.
3.2.Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.
3.3.На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради, обраних від Березнівського району, голову райдержадміністрації та його заступників, керівників окремих підрозділів райдержадміністрації, представників засобів масової інформації.

4.Повідомлення про скликання позачергової сесії оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради            підпис            В. Федас

до розпорядження голови Березнівської районної ради
01 червня 2018 року №37

Перелік питань,
які планується винести на розгляд вісімнадцятої позачергової сесії
Березнівської районної ради сьомого скликання

1.Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
2.Про депутатські запити.
3.Різне.

Керуючий справами              підпис                 Б.Дроженець

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.