01 червня 2018 року №36 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

01 червня 2018 року                             № 36

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери Березнівщини та з нагоди Дня журналіста:

1.Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

БОРОВЦЯ Бориса Тимофійовича, позаштатного кореспондента Товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Надслучанський вісник»;

КАСЯНЧУКА Юрія Олександровича, редактора відділу фотоілюстрації Товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Надслучанський вісник».

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                 підпис                           В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.