25 травня 2018 року №35 "Про введення в дію штатного розпису виконавчого апарату Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

25 травня 2018 року                                           №35

Відповідно до Законів України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ”Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанов Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268  ”Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із змінами, від 09 грудня 2015 року №1013 ”Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно – правових актів”; наказу Міністерства праці України від 02 жовтня 1996 року №77 ”Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів“ із змінами:

1. Ввести в дію з 18 травня 2018 року штатний розпис на 2018 рік виконавчого апарату Березнівської  районної ради, затверджений головою районної ради 25 травня 2018 року, в кількості 14 штатних одиниць з місячним фондом заробітної плати за посадовими окладами 73019,00 (сімдесят три тисячі дев’ятнадцять гривень 00 копійок).
2. Встановити  посадові оклади працівникам виконавчого апарату районної ради з 18 травня 2018 року згідно з додатком.
3. Фінансово-господарському відділу виконавчого апарату районної ради здійснювати нарахування заробітної плати згідно зі штатним розписом.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                   підпис                      В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.