25 травня 2018 року №35 "Про введення в дію штатного розпису виконавчого апарату Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

25 травня 2018 року                                           №35

Відповідно до Законів України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ”Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанов Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268  ”Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із змінами, від 09 грудня 2015 року №1013 ”Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно – правових актів”; наказу Міністерства праці України від 02 жовтня 1996 року №77 ”Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів“ із змінами:

1. Ввести в дію з 18 травня 2018 року штатний розпис на 2018 рік виконавчого апарату Березнівської  районної ради, затверджений головою районної ради 25 травня 2018 року, в кількості 14 штатних одиниць з місячним фондом заробітної плати за посадовими окладами 73019,00 (сімдесят три тисячі дев’ятнадцять гривень 00 копійок).
2. Встановити  посадові оклади працівникам виконавчого апарату районної ради з 18 травня 2018 року згідно з додатком.
3. Фінансово-господарському відділу виконавчого апарату районної ради здійснювати нарахування заробітної плати згідно зі штатним розписом.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                   підпис                      В. Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

5.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.