24 травня 2018 року №32 "Про виконання обов’язків директора Березнівської районної дирекції кіновідеомережі"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

24 травня 2018 року                                   № 32

Керуючись  Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктом 46 Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №399, враховуючи рішення районної ради від 27 квітня 2018 року № 475 "Про звільнення Пастушка В.М.":

1.Виконання обов’язків директора Березнівської районної дирекції кіновідеомережі покласти на старшого кіномеханіка Пастушка Руслана Володимировича з 01 червня 2018 року.
2.Директору Березнівської районної дирекції кіновідеомережі Пастушку В.М. забезпечити:
 2.1.передачу 31 травня 2018 року Пастушку Р.В. печатки, ключів від сейфів і службових приміщень, чекової книжки, службового посвідчення;
 2.2.проведення розрахунку та видачу трудової книжки в день звільнення.
3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                       підпис                          В. Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

2.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.