20 лютого 2018 року №13 "Про призначення відповідального за забезпечення застосування електронного цифрового підпису"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

20 лютого 2018 року                                                                 №13

Про призначення відповідального за забезпечення застосування електронного цифрового підпису

На виконання пунктів 9,10 постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1452 «Про затвердження Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності»:

1. Призначити відповідальним за забезпечення застосування електронного цифрового підпису в районній раді (підготовку та подання акредитованому центру сертифікації ключів інформації, необхідної для отримання послуг, пов’язаних з електронним цифровим підписом; надання допомоги  підписувачам під час генерації їх особистих та відкритих ключів; подання до акредитованого центру сертифікації ключів звернень про скасування,  блокування або поновлення посилених сертифікатів відкритих ключів підписувачів; ведення обліку надійних засобів електронного цифрового підпису, програмно-апаратних та апаратних носіїв особистих ключів підписувачів, зберігання документів та їх електронних копій, на підставі яких   отримано послуги, пов’язані з електронним цифровим підписом; контроль за  використанням підписувачами надійних засобів електронного цифрового  підпису та зберіганням ними особистих ключів) начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера районної ради Яковчук Валентину Іванівну.

2.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                         підпис                                                 В. Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

21.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.