20 лютого 2018 року №13 "Про призначення відповідального за забезпечення застосування електронного цифрового підпису"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

20 лютого 2018 року                                                                 №13

Про призначення відповідального за забезпечення застосування електронного цифрового підпису

На виконання пунктів 9,10 постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1452 «Про затвердження Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності»:

1. Призначити відповідальним за забезпечення застосування електронного цифрового підпису в районній раді (підготовку та подання акредитованому центру сертифікації ключів інформації, необхідної для отримання послуг, пов’язаних з електронним цифровим підписом; надання допомоги  підписувачам під час генерації їх особистих та відкритих ключів; подання до акредитованого центру сертифікації ключів звернень про скасування,  блокування або поновлення посилених сертифікатів відкритих ключів підписувачів; ведення обліку надійних засобів електронного цифрового підпису, програмно-апаратних та апаратних носіїв особистих ключів підписувачів, зберігання документів та їх електронних копій, на підставі яких   отримано послуги, пов’язані з електронним цифровим підписом; контроль за  використанням підписувачами надійних засобів електронного цифрового  підпису та зберіганням ними особистих ключів) начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера районної ради Яковчук Валентину Іванівну.

2.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                         підпис                                                 В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.