25 січня 2018 року №7 "Про зміни до розпорядження голови районної ради від 02.01.2018 №1 "Про умови проведення конкурсу на посаду директора Трудового архіву Березнівського району"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

25 січня 2018 року                                                          №7

Про зміни до розпорядження голови районної ради від 02.01.2018 №1 "Про  умови проведення конкурсу на посаду директора Трудового архіву Березнівського району"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №399, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики від 24 січня 2018 року (протокол №1):

1.Внести такі зміни до розпорядження голови районної ради від 02.01.2018 №1 "Про умови проведення конкурсу на посаду директора Трудового архіву Березнівського району":

1.1.Виключити зі складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора Трудового архіву Березнівського району Сухана Віктора Григоровича, голову постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики;

1.2.Включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора Трудового архіву Березнівського району Минюка Сергія Васильовича, заступника голови постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики.

Голова ради                                         підпис                                В. Федас

Випадкове зображення

13.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.