17 січня 2018 року №6 "Про проходження практики"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

17 січня 2018 року                                                                             №6

Про проходження практики

Відповідно до угоди на проведення практики студентів вищих навчальних закладів від 26 грудня 2017 року № 471/17:

1.Забезпечити проходження практики студентом ІІ курсу Національного університету "Острозька академія" Лисанця Михайла Валерійовича у відділі організаційного та правового забезпечення діяльності ради  з 22 січня по 31 січня 2017 року.

2.Керівником практики призначити Дроженця Богдана Олександровича, керуючого справами виконавчого апарату районної ради.

Голова  ради                        підпис                                                В. Федас

Анонси подій

Випадкове зображення