11 січня 2018 року №3 "Про встановлення лімітів на утримання легкового автотранспорту районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

11 січня 2018 року                                                          №3

Про  встановлення  лімітів на утримання легкового автотранспорту районної ради

З метою економного використання коштів та матеріальних ресурсів на утримання легкового автотранспорту районної ради:

1. Встановити на 2018 рік щомісячний ліміт на легковий автомобіль ГАЗ – 31105 № ВК 0900АІ    пробіг 4464 км та витрати пального в кількості 500 л.

2. Придбання запасних частин для проведення поточного та капітального ремонтів легкового автомобіля, здійснювати відповідно до затвердженого кошторису витрат районної ради.

3. Начальнику фінансово-господарського відділу, головному бухгалтеру районної ради  Яковчук В.І. забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів.

Голова ради                                      підпис                                   В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.