02 січня 2018 року №1 "Про умови проведення конкурсу на посаду директора Трудового архіву Березнівського району"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

02 січня 2018 року                                                              №1

Про  умови проведення конкурсу на посаду директора Трудового архіву Березнівського району

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №399,  у зв’язку з наявністю вакантної посади директора Трудового архіву Березнівського району та за погодженням постійної комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності:

1.Оголосити конкурсний відбір на посаду директора Трудового архіву Березнівського району шляхом оприлюднення 05 січня 2018 року в газеті «Надслучанський вісник» та на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради оголошення про проведення конкурсного відбору, згідно з додатком.

2.Затвердити склад конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора Трудового архіву Березнівського району, що додається.

3. Конкурсній комісії забезпечити:

3.1.проведення конкурсного відбору о 10.00 годині 09 лютого 2018 року  за адресою: 34600, Рівненська область, Березнівський район, м.Березне,   вул. Київська, 6;

3.2.визначення переможця за результатами проведеного конкурсу.

4.Оприлюднити результати конкурсного відбору в газеті «Надслучанський вісник» та на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5.Розглянути на сесії районної ради відповідний проект рішення щодо призначення на посаду та укладання контракту з переможцем конкурсу.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                      підпис                                 В. Федас

до розпорядження голови

Березнівської районної ради

02.01.2018 №1

Оголошення конкурсу на посаду

директора Трудового архіву Березнівського району

Березнівська районна рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Трудового архіву Березнівського району.

Найменування установи: Трудовий архів Березнівського району

Місцезнаходження установи: 34600, Рівненська обл., Березнівський р-н, м.Березне, вул. Андріївська,1.

Найменування посади: директор Трудового архіву Березнівського району.

Умови оплати праці: заробітна плата складається з посадового окладу, розмір якого встановлюється штатним розписом і визначається згідно з діючим законодавством, премії та надбавки.

Кваліфікаційні вимоги до претендента: вища освіта, стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Для участі в конкурсному відборі претендент подає такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

особову картку працівника з 1 фотокарткою 3x4 см та автобіографією;

копії документів про вищу освіту (наукові ступені та інші відзнаки);

копії паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

письмову згоду на обробку персональних даних;

копію трудової книжки;

довідку про наявність або відсутність судимості;

програму розвитку установи.

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються: протягом  28 календарних днів після дати оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради та в районній газеті «Надслучанський вісник» (до 16.00 год  02.02.2018 включно).

Адреса, за якою приймаються документи про участь у конкурсному відборі: 34600, Рівненська обл., Березнівський район, м.Березне, вул. Київська, 6, з 08.00 год до 17.15 год (перерва з 13.00 год до 14.00 год).

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Місце, дата проведення конкурсного відбору: 34600, Рівненська обл., Березнівський район, м.Березне, вул. Київська, 6. Конкурсний відбір відбудеться 09.02.2018.

Особа, яка надає інформацію щодо проведення конкурсного відбору: секретар конкурсної комісії, Люшин Людмила Петрівна тел. 5-33-90, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Заступник голови районної ради                підпис               Л. Пилипчук

розпорядження голови

Березнівської районної ради

02.01.2018 №1

Склад конкурсної комісії

для проведення конкурсного відбору

на посаду директора Трудового архіву Березнівського району

Пилипчук Людмила Петрівна, заступник голови районної ради, голова комісії;

Люшин Людмила Петрівна, начальник відділу з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, секретар комісії;

члени комісії:

Гуменюк Юрій Дмитрович – голова постійної комісії районної ради з економічних питань та комунальної власності;

Жилінська Ірина Василівна – заступник голови райдержадміністрації (за згодою);

Мельник Ігор Павлович – голова постійної комісії районної ради з питань агропромислової політики, земельних відносин та природних ресурсів;

Прядун Микола Петрович – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів;

Сухан Віктор Григорович – голова постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики;

Ящук Василь Йосипович - голова постійної комісії районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та депутатської діяльності.

Заступник голови районної ради                      підпис              Л. Пилипчук

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.