27 грудня 2017 року №74 "Про звільнення Сухана В.Г."

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

27 грудня 2017 року                                                                   № 74

Про звільнення Сухана В.Г.

Відповідно до Кодексу законів про працю України,  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 6.5 Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району, затвердженого рішенням районної ради від04 серпня 2017 року № 342, та у зв’язку із закінченням 30 грудня 2017 року терміну дії контракту з директором Трудового архіву Березнівського району від 30 грудня 2016 року:

Звільнити 29 грудня 2017 року Сухана Віктора Григоровича з посади директора Трудового архіву Березнівського району у зв’язку із закінченням  дії контракту відповідно до пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  ради                        підпис               В. Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

12.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.