27 грудня 2017 року №73 "Про виконання обов’язків директора Трудового архіву Березнівського району"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

27 грудня 2017 року                                                                     №73

Про виконання обов’язків директора Трудового архіву Березнівського району

Керуючись  Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктом 46 Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №399, та у зв’язку із закінченням 30 грудня 2017 року терміну дії контракту з директором Трудового архіву Березнівського району від 30 грудня 2016 року:

Виконання обов’язків директора Трудового архіву Березнівського району покласти на провідного архівіста Трудового архіву Березнівського району Драчук Тетяну Сергіївну з 02 січня 2018 року.

Директору Трудового архіву Березнівського району Сухану В.Г. забезпечити 29 грудня 2017 року передачу Драчук Т.С. печатки, ключів від сейфів і службових приміщень, чекової книжки, службового посвідчення.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  ради                             підпис                          В. Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.