06 грудня 2017 року №68 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

06 грудня 2017 року                                                          №68

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про Почесну грамоту Березнівської районної ради та Подяку Березнівської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від  27 квітня 2012 року №409:

1.За вагомий особистий внесок у становлення і розвиток територіальної громади, плідну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

КОТА Миколу Володимирович - Соснівського селищного голову;

ХАРЧУКА Ігоря Миколайовича - Яринівського сільського голову.

2.За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

ІВАНЮК Руслану Миколаївну - головного бухгалтера Марининської сільської ради;

ЖАБЧИК Валентину Федорівну - секретаря Прислуцької сільської ради;

ЛАЗАРЕЦЬ Марину Михайлівну - головного спеціаліста фінансово-господарського відділу виконавчого апарату Березнівської районної ради;

САВЧУК Валерію Петрівну - спеціаліста ІІ категорії організаційного відділу Березнівської міської ради.

3.За активну депутатську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток Березнівського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради депутатів районної ради:

БОНДАРЯ Олександра Кириловича;

НИЧИПОРУКА Віталія Михайловича;

ПІДДУБНУ Еліну Іванівну.

Голова ради             підпис                                           В. Федас

Анонси подій

Випадкове зображення

12.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.