09 жовтня 2017 року №54 "Про скликання чотирнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

09 жовтня 2017 року                                                          № 54

Про скликання чотирнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись частинами  4, 6, 7, 10 статті 46, частиною 6 статті 56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.Скликати чотирнадцяту позачергову сесію районної ради сьомого скликання 11 жовтня 2017 року.

2.Провести пленарне засідання чотирнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 11 жовтня 2017 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6) з внесенням до порядку денного наступних питань:

- Про обрання голови Березнівської районної ради сьомого скликання;

- Різне.

3.Виконавчому апарату районної ради:

3.1.довести до відома депутатів районної ради розпорядження про скликання сесії у терміни, встановлені Регламентом;

3.2.забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.

3.3.на пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради, обраних від Березнівського району, голову райдержадміністрації та його заступників, керівників правоохоронних органів району, представників засобів масової інформації.

4.Повідомлення про скликання чотирнадцятої позачергової сесії районної ради оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради              підпис                        Л. Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.