18 вересня 2017 року №48 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

18 вересня 2017 року                                                          №48

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців та з нагоди 50-річчя заснування Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників:

ВИШНЯК Людмилу Марківну, викладача обліково-економічних дисциплін;

КОВТУНА Сергія Івановича, викладача садово-паркових дисциплін;

ЛАЗАРЕЦЬ Оксану Петрівну, робітника;

СИНЮКА Олександра Сергійовича, тракториста;

СЛУЧАК Наталію Анатоліївну, викладача обліково-економічних дисциплін.

Заступник голови районної ради                         підпис                     Л. Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.