21 серпня 2017 року №45 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

21 серпня 2017 року                                                         № 45

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради від 17 лютого 2017 року №245 «Про Програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення району на 2017 рік» та протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 17 серпня 2017 року №8:

1. Надати одноразову грошову допомогу наступним  жителям району:

Бігун Наталії Анатоліївні, жительці села Яринівка, в розмірі 5000 гривень для лікування дитини;

Гриневичу Володимиру Володимировичу, жителю міста Березне, в розмірі 1000 гривень для лікування;

Парфенюку Віктору Миколайовичу, жителю села Кам'янка, в розмірі 3000 гривень для лікування;

Петрусь Оксані Романівні, жительці міста Березне, в розмірі 3000 гривень для лікування дитини;

Радисюку Олексію Филимоновичу, жителю міста Березне, в розмірі 1000 гривень для лікування;

Ситник Ганні Василівні, жительці міста Березне, в розмірі 200 гривень для лікування.

2. Кошти в сумі 13 200 (тринадцять тисяч двісті) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради                     підпис                       Л. Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.