01 серпня 2017 року №42 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

01 серпня 2017 року                                                                            №42

Про нагородження Почесною грамотоюБерезнівської районної ради

За сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди Дня Національної поліції України нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради наступних працівників Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області:

БЕРДНИКА Романа Вікторовича, заступника начальника слідчого відділення, капітана поліції;

БОЙЧУКА Сергія Юрійовича, старшого дільничного офіцера поліції, капітана поліції;

ГОНЧАРУКА Сергія Вікторовича, дільничного офіцера поліції сектору превенції, майора поліції;

СЕМЕНОВИЧА Павла Васильовича, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції, капітана поліції;

УШАКОВУ Іванну Михайлівну, інспектора з режиму секретності, майора поліції.

Заступник голови районної ради                         підпис                     Л. Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.