20 червня 2017 року №38 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

20 червня 2017 року                                                          №38

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у зміцнення державності та з нагоди Дня державної служби:

1. Нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради:

КАЛЬЧУК Зою Петрівну, головного спеціаліста відділу діловодства та контролю апарату Березнівської районної державної адміністрації;

СЕЛЯХ Наталію Василівну, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Березнівської районної державної адміністрації;

СЕРЕДНЬОГО Сергія Васильовича, начальника відділу агропромислового розвитку Березнівської районної державної адміністрації.

2.Рекомендувати голові Березнівської районної державної адміністрації розглянути питання матеріального стимулювання нагороджених.

Заступник голови районної ради                     підпис          Л. Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.