07 червня 2017 року №33 "Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

07 червня 2017 року                                                            №33

Про нагородження Почесною грамотою Березнівської районної ради

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності ведення лісового господарства району та з нагоди 55-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою Березнівської районної ради ШЕВЧУКА Миколу Адамовича, лісничого Більчаківського лісництва Державного підприємства "Соснівське лісове господарство".

Заступник голови районної ради              підпис            Л. Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.