21 грудня 2016 року №71 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

21 грудня 2016 року                                                                       №71

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради №940 від 28.05.2015 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» із змінами, протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 21 грудня 2016 року №6:

1. Надати одноразову грошову допомогу:

Боровцю Валерію Олександровичу, жителю міста Березне……….. села Яблуне, учаснику бойових дій, для покращення соціально - побутових умов та лікування, в розмірі 1000 гривень;

Приходько Дмитру Георгійовичу, …………., учаснику бойових дій, для покращення соціально - побутових умов та лікування, в розмірі 1000 гривень.

2. Кошти в сумі 3000 (три тисячі) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                  підпис                              Л. Каменчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.