12 грудня 2016 року №70 "Про перенесення робочих днів у 2017 році"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

12 грудня 2016 року                                                             №70

Про перенесення робочих днів у 2017 році

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року №850-р "Про перенесення робочих днів у 2016 році", з метою створення сприятливих умов для святкування 9 травня - Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги) та 24 серпня - Дня незалежності України, а також забезпечення раціонального використання робочого часу:

1.Перенести робочі дні з:

понеділка 8 травня - на суботу 13 травня;

п’ятниці 25 серпня - на суботу 19 серпня.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Л. Пилипчук.

Голова ради                                     підпис                                     Л.Каменчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.