06 грудня 2016 року №69 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

06 грудня 2016 року                                                                 №69

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення районної ради від 27 квітня 2012 року №409 "Про Почесну грамоту та Подяку Березнівської районної ради":

1.За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородити Почесною грамотою районної ради:

ДІДЕНКО Ірину Миколаївну - секретаря Малинської сільської ради;

КОЛОМІЙЧУК Тамару Гордіївну – спеціаліста Городищенської сільської ради;

ЛЯШИК Наталію Володимирівну – головного бухгалтера Голубненської сільської ради;

МАДЕЙ Віту Ярославівну - головного спеціаліста з правових питань відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Березнівської районної ради;

МИРОНЕЦЬ Галину Василівну – керуючу справами виконавчого комітету Зірненської сільської ради;

МИРОНЕЦЬ Галину Михайлівну – Вітковицького сільського голову;

СЕМЕНЧУК Світлану Анатоліївну – фахівця із соціальної роботи, депутата Соснівської селищної ради;

СТАРОВОЙТ Раїсу Іванівну – секретаря Полянської сільської ради;

ЯЦУТУ Ольгу Володимирівну – заступника Березнівського міського голови з фінансових питань – головного бухгалтера.

2. За активну депутатську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток Березнівського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородити Почесною грамотою районної ради депутатів Березнівської районної ради:

ГАПОНА Юрія Анатолійовича;

МОТРУНІЧА Ігоря Івановича.

3.За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у популяризацію кіномистецва в районі та з нагоди 70-річчя від дня народження нагородити Почесною грамотою районної ради  ПАСТУШКА Володимира Михайловича, директора Березнівської районної дирекції кіновідеомережі.

4.Розпорядження оприлюднити на офіційній веб-сторінці Березнівської районної ради.

Голова ради                                      підпис                                   Л.Каменчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.