28 листопада 2016 року №66 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

28 листопада 2016 року                                                         №66

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до рішення районної ради №940 від 28.05.2015 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» із змінами, протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 25 листопада 2016 року №5:

1. Надати одноразову грошову допомогу:

Літвінову Володимиру Олеговичу, ..............., учаснику бойових дій, для покращення соціально-побутових умов, в розмірі 500 гривень.

2. Кошти в сумі 500 (п’ятсот) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                      підпис                                 Л. Каменчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.