28 листопада 2016 року №64 "Про скликання восьмої сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

28 листопада 2016 року                                                                 №64

Про скликання восьмої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись частиною 4 статті 46, пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року №32 "Про план роботи Березнівської районної ради на 2016 рік":

1.Скликати восьму сесію районної ради сьомого скликання з 12 грудня 2016 року.

2.Провести пленарне засідання восьмої сесії районної ради сьомого скликання 16 грудня 2016 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6) з орієнтовним порядком денним, що додається.

3.Виконавчому апарату районної ради:

3.1.Довести до відома депутатів дату, час та місце проведення засідань постійних комісій, президії та пленарного засідання сесії районної ради.

3.2.Забезпечити депутатів матеріалами сесії районної ради у терміни, встановлені Регламентом.

3.3.На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради, обраних від Березнівського району, виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, сільських, селищного, міського голів, керівників правоохоронних органів району, керівників окремих підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих установ, підприємств, організацій,  представників засобів масової інформації.

4.Повідомлення про скликання восьмої сесії районної ради опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник" та оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                          підпис                                    Л. Каменчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.