28 листопада 2016 року №61 "Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2017 році"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

28 листопада 2016 року                                                                №61

Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування  виконавчого апарату районної ради у 2017 році

Відповідно до статей 8, 19  Закону  України  «Про  службу  в органах  місцевого  самоврядування», Плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у комунальному навчальному закладі «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» на 2017 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 03 листопада 2016 року №670:

Затвердити план-графік підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчого апарату районної ради у комунальному навчальному закладі «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» на 2017 рік згідно з додатком.

Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                                 підпис                                Л. Каменчук

до розпорядження

голови районної ради

28.11.2016 №61

План-графік підвищення кваліфікації

Вид підвищення кваліфікації та назва програми

Найменування посад

Прізвище, ім`я,

по батькові

Термін навчання

Тематичний    короткостроковий семінар "Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні"

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Дроженець Богдан Олександрович

02.02.2017

Тематичний короткостроковий семінар "Організація діяльності посадової особи місцевого самоврядування"

Начальник відділу з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району

Люшин Людмила Петрівна

30.05.2017-31.05.2017

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Дроженець Богдан Олександрович

31.10.2017

Тематичний короткостроковий семінар (тренінги) «Про запобігання корупції в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, державних установах»

Головний спеціаліст з правових питань відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради

Мадей

Віта Ярославівна

Лютий – грудень (за окремим графіком)

Виїзні тематичні короткострокові (одноденні семінари) в районах області за попередньо замовленою тематикою

Головний спеціаліст фінансово – господарського відділу

Головний спеціаліст з питань діловодства відділу організаційного та правового забезпечення діяльності ради

Лазарець Марина Михайлівна

Ясковець

Юлія Вячеславівна

Лютий – грудень (за окремим графіком)

Заступник голови районної ради                       підпис                   Л.Пилипчук

Підготував:

Головний спеціаліст з питань  діловодства

відділу організаційного та правового

забезпечення діяльності ради                                                                                     Ю. Ясковець

Погоджено:

Заступник голови районної ради                                                Л. Пилипчук

Керуючий справами                                                                                     Б. Дроженець

Начальник фінансово-

господарського відділу                                                                                           В. Яковчук

Начальник відділу з питань забезпечення

повноважень щодо управління об’єктами

спільної власності територіальних громад               Л. Люшин

сіл, селища, міста району

Начальник відділу організаційного

та правового забезпечення діяльності ради                                                     Н. Снітко

Головний спеціаліст з правових питань

відділу організаційного та правового

забезпечення діяльності ради                                                      В. Мадей

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.