25 грудня 2015 року №81 "Про підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради у 2016 році"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

25 грудня 2015 року                                                                           №81

Відповідно до статей 8, 19  Закону  України  «Про  службу  в органах  місцевого  самоврядування», Плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у комунальному навчальному закладі «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» на 2016 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 грудня 2015 року №746:

1.Затвердити план-графік підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчого апарату районної ради у комунальному навчальному закладі «Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» на 2016 рік згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                                      підпис                   Л. Каменчук

Додаток до розпорядження

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.