23 грудня 2015 року №79 "Про організацію прийому громадян з особистих питань в районній раді на 2016 рік "

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

23 грудня 2015 року                                                          №79

Про організацію прийому громадян з особистих питань в районній раді на 2016 рік

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»:

1.Затвердити:

графік прийому громадян з особистих питань головою районної ради, заступником голови районної ради (додаток 1);

графік виїзних прийомів громадян головою районної ради (додаток 2);

графік виїзних прийомів громадян заступником голови районної ради (додаток 3).

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Пилипчук Л.П.

Голова ради                                підпис                                      Л. Каменчук

Додатки до розпорядження

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.