11 грудня 2015 року №75 "Про нагородження Почесною грамотою районної ради"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

11 грудня 2015 року                                                          №75

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

За мужність і героїзм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну громадську позицію нагородити Почесною грамотою районної ради:

Атаманця Василя Павловича, члена громадської організацї  Березнівське об’єднання "Союз-Чорнобильців", ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС;

Пельо Василя Федоровича, члена громадської організацї  Березнівське об’єднання "Союз-Чорнобильців", ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС.

Заступник голови районної ради            підпис              Л. Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.