26 листопада 2015 року №71 "Про скликання другої сесії районної ради сьомого скликання"

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

26 листопада 2015 року                                                                       №71

Про скликання другої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись частинами 4, 6 статті 46, частиною 6 статті 56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням районної ради від 26 грудня 2014 року №865 "Про план роботи Березнівської районної ради на 2015 рік":

1.Скликати другу сесію районної ради сьомого скликання з 07 грудня 2015 року.

2.Провести пленарне засідання другої сесії 11 грудня 2015 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (м.Березне, вул.Київська, 6).

3.Виконавчому апарату районної ради:

3.1.Врахувати, що відповідно до Регламенту районної ради шостого скликання пропозиції до проекту порядку денного другої сесії районної ради вносяться не пізніше як за 20 днів до відкриття чергової сесії (пленарного засідання).

3.2.Довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний другої сесії районної ради та графік проведення засідань постійних комісій.

3.3.На пленарне засідання сесії районної ради запросити депутатів Рівненської обласної ради обраних від Березнівського району, голову райдержадміністрації, виконуючого обов'язки першого заступника голови райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників правоохоронних органів району, керівників окремих підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих установ, підприємств, організацій, представників засобів масової інформації та громадськості.

4.Повідомлення про скликання другої сесії районної ради опублікувати в районній газеті "Надслучанський вісник" та оприлюднити на офіційному веб-сайті Березнівської районної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради              підпис                        Л. Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.