20 листопада 2015 року №69 "Про призначення відповідальної особи за здійснення допорогових закупівель"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

20 листопада 2015 року                                                                     №69

Про   призначення  відповідальної особи за здійснення допорогових закупівель

На виконання розпорядження голови Березнівської райдержадміністрації від 19 жовтня 2015 року № 304 «Про застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів», з метою відкритості і прозорості при здійсненні закупівель розпорядниками бюджетних коштів товарів робіт та послуг:

1. Покласти відповідальність за здійснення допорогових закупівель в системі державних електронних закупівель ProZorro на начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера Яковчук Валентину Іванівну.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради                        підпис               Л. Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.