20 листопада 2015 року №68 "Про надання одноразової грошової допомоги"

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

20 листопада 2015 року                                                         №68

Про надання одноразової грошової допомоги

Відповідно до протоколу засідання робочої групи з питань розгляду звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги від 19 листопада 2015 року №12:

1. Надати одноразову грошову допомогу наступним  жителям району:

1.1. Для покращення соціально-побутових умов:

Іванюку Павлу Михайловичу, ……….,  в розмірі 1000 гривень;

Кондратюк Ользі Макарівні, ……….., в розмірі 500 гривень;

Приходьку Дмитру Георгійовичу, ……….., в розмірі 500 гривень.

1.2. Для проведення лікування:

Боровцю Федору Петровичу, …………, в розмірі 700 гривень.

2. Кошти в сумі 2700 (дві тисячі сімсот) гривень виділити із районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по функції “Інші видатки на соціальний захист населення”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної ради                    підпис               Л.Пилипчук

Авторські права 2017 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.